0

قوانین خرید

توافقنامه استفاده از خدمات

طرفین قرارداد مشتری وبسایت (کاربر و یا خریدار) که به اختصار در این قرارداد مشتری و وبسایت وصله با آدرس vasle.ir می‌باشد که در این قرارداد به اختصار وصله نامیده می‌شود.

خرید از سایت یا عضویت در سایت وصله به معنای قبول تمامی قوانین و مقررات می باشد.

تعاریف

وصله : وبسایت وصله به آدرس vasle.ir   که کاربرمحصولات دیجیتال شامل تم و قالب و… را از طریق آن خریداری خواهد کرد.

مشتری : به افرادی گفته می شود که از سایت وصله محصولی را خریداری می کنند.

قوانین و مقررات

  1. خریداران متعهد هستند در استفاده از محصولات این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند.
  2. تمامی اطلاعات کاربران اعم از ایمیل و سایر اطلاعات فردی نزد وبسایت وصله محفوظ خواهد بود و به هیچ عنوان در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت مگر به دستور مقامات قضایی و مراجع ذی صلاح.
  3. استفاده از محصولات وب سایت وصله تنها در یک دامنه به ازای هر خرید امکان پذیر است و استفاده در بیش از یک دامنه منوط به اجازه رسمی از مدیریت وبسایت وصله یا خرید مجدد لایسنس می باشد.
  4. تغییر در محصولات وصله و فروش آنها به هر نحو غیر مجاز می باشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد خواهد شد.
  5. چنانچه محصول خریداری شده توسط کاربر مغایر با توضیحات محصول باشد و یا دارای مشکلات فنی باشد وجه پرداختی حداکثر طی 7 روز برگشت داده می شود.
  6. به ازای هر لایسنس، تنها پشتیبانی یک وبسایت یا یک فرد انجام خواهد شد.

 

تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات وصله تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه وصله و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، وصله حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت وصله در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا وصله مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت وصله کنترل نماید.

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!